Müftülük şehit ailelerini unutmadı

Alanya Müftülüğü, şehitlerimizin ailelerini unutmadıklarını ve onların acılarını paylaşmaya devam ettiklerini göstermek amacıyla Ramazan Bayramı’nda şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Alanya Müftülüğü Din Hizmetleri Şube Müdürü Kemal Becerikli ve Personel ve İdari Mali İşler Şube Müdürü Mehmet Fatih Arslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla Alanya’da bulunan şehit ailelerini ziyaret etti.

Ziyaret edilen aileler arasında 1992 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kuzey Irak’ta terör örgütüne karşı başlattığı sınır ötesi operasyonda şehit olan, Alanya’nın ilk Şehidi İstihkâm Komando Çavuş Ahmet Gündoğmuş’un ailesi, Diyarbakır’da teröristlerin tuzakladığı EYP’nin infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Fatih Uysal’ın ailesi ve 2001 yılında Van/Erciş’te görev yaparken şehit olan Cemal Topataş’ın ailesi yer aldı.

Ziyaretler sırasında Şube Müdürü Becerikli ve Şube Müdürü Arslan, şehitlerimizi ve onların ailelerini unutmadıklarını, her zaman yanlarında olduklarını ifade ettiler. Ayrıca, şehit aileleri de ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Alanya Müftülüğü, şehitlerimizin ve onların ailelerinin yanında olmayı Ramazan Bayramı gibi özel günlerde de sürdürerek, onların acılarını paylaşmaya ve dualarını almayı sürdüreceğini belirtti.

Ziyaretler, şehitlerimiz için dua edilerek sona erdi.