Alanya pırıl pırıl oldu

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanında çalışmalarını hızlandırarak Alanya’yı bayrama hazır hale getiriyor.

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri bayram öncesi yoğun bir çalışma dönemine girdiler. Şehrin dört bir yanında temizlik çalışmalarını sürdüren ekipler, Alanya’yı bayrama hazırlıyorlar.

BAYRAM ÖNCESİ YOĞUN ÇALIŞMA

Ramazan Bayramı’na hazırlık yapan ekipler, tam mesai yaparak yoğun bir programla şehir genelindeki çalışmalarını sürdürüyorlar. 21 Nisan Cuma günü başlayacak olan Ramazan Bayramı öncesi ekipler; İskele Bölgesi, Çevre Yolu, Cuma Pazarı gibi şehrin genel pek çok bölgede yıkama ve süpürme çalışması yaptılar. Arazözler, süpürge makinaları ve personellerin yoğun çalışması ile şehir temiz bir şekilde bayrama hazırlanıyor.

BAYRAMDA DA PERSONEL GÖREV BAŞINDA

Ramazan Bayramı’nda Alanya’daki nüfus yoğunluğunun ve hareketliliğin artması nedeniyle oluşabilecek sorunları önlemek için ekipler teyakkuzda olacak. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ve Zortaş Geri Dönüşüm personeli Alanya ilçe genelinde bayram süresince aralıksız hizmet verecek.