Nihat Tufan’ın hedefinde İspanya ve Tayland da var

Dubai’de inşaat ve emlak şirketi kurmak için 10 gün geçiren Rest Property Yönetim Kurulu Başkanı ve Alanyaspor Asbaşkanı Nihat Tufan, Alanya’ya ayak basar basmaz kolları sıvadı ve Rest Property’nin merkez ofisinde tadilat başlattı. Yolculuktan döner dönmez Havadis’e açıklamalarda bulunan Nihat Tufan, 2023 yaz sezonuna daha enerjik ve güçlü başladıklarını dile getirdi.

“Türkiye’de emlak piyasasında zaten lider olduğumuzu biliyorsunuz ve bu liderlik istatistiklerle doğrulanıyor.” diyen Nihat Tufan hedeflerini şöyle açıkladı; “Bu dönem şirketim Restproperty için önemli bir dönem. Türk sermayesinin ülkemiz dışında da gelişmesi, dünya pazarlarına girmesi ve ortak ülkelerde ekonominin gelişmesine katkıda bulunması gerektiğine karar verdim. Hedefim sadece Türkiye’de değil bir numara olmak! Türkiye menşeli bir marka olarak, ülkemizi ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Ve bunlar boş sözler değil. Dubai’deki Restproperty şubemizin kaydının tamamlandığını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Yakında bu bölgede yeni bir ofis açacağımı da duyuracağım.”

Nihat Tufan'ın hedefinde İspanya ve Tayland da var

SIRADA İSPANYA VE TAYLAND VAR

Dubai’den sonra başka ülkelerde de şubeler açacaklarını söyleyen Nihat Tufan, “Şirketimiz sadece gayrimenkul satışı değil, inşaat işleriyle de uğraşacaktır. Aktif genişlemeye odaklandık ve yatırımlarımız sadece Dubai’de değil, Kuzey Kıbrıs, İspanya, Tayland ve diğer ülkelerde de yeni projeleri kapsayacak. Bizi izlemeye devam edin, daha iddialı ve heyecan verici projeler önümüzde!” dedi.