Gönül Sofrası İmamlı’da kuruldu

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı, 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in ilk ‘GÖNÜL SOFRASI’nı bu yıl İmamlı Mahallesinde kurdu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Teşkilatı, Alanya’nın farklı mahallelerinde Ramazan Ayı boyunca yapacakları iftar programlarının ilkini Hocalar mahallesinde gerçekleştirecek. Geçen yıl pandemi dolayısıyla yapılamayan iftar programları İmamlı Mahallesinde kurdu. İftar programı, vatandaşların yoğun bir katılımı ile gerçekleşti.

Ramazan Ayının bereket, mağfiret ve paylaşma ayı olduğuna vurgu yapan AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu, “Her yıl özlemle beklediğimiz 11 ayın sultası Ramazan-ı Şerif’in bereketini, birlik ve beraberliğini halkımızla paylaşarak bu kutsal ayın manevi duygularını hep birlikte paylaşma fırsatı buluyoruz. Bu sene vatandaşlarımızla aynı iftar sofralarını paylaşmanın heyecanı içerisindeyiz. AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı olarak göreve geldiğimiz günden bu yana her yıl Alanya’mızın farklı mahallelerinde gerçekleştirdiğimiz iftar programları ile vatandaşlarımızla bir araya gelip iftar sofralarımızı paylaşıyoruz. Bu yıl da geleneğimizi devam ettirerek ilk Gönül Soframızı İmamlı Mahallemizde kurduk. Gönül soframıza iştirak eden değerli vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.