Eray Erdem’in ilk açıklaması

Eray Erdem

ALTSO Başkanı seçilen Eray Erdem; “Alanya’nın sırtına maalesef yıllarca kambur olmuş bazı kişiler, dün gece sabahladılar ve karşımıza kırmızı ittifak listesini çıkardılar.” dedi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın başkanlık seçimlerinde 69 meclis üyesininin 35’inin oyunu olarak başkan seçilen Eray Erdem, ilk açıklamasında şu ifadeleri kullandı.
Kırmızı ittifak listesi ile karşımıza çıkan diğer iki aday arkadaşa, bir hafta içerisinde bize dördüncü zaferi yaşattıkları için bir kere daha teşekkür ediyorum. Diğer iki aday arakadaşımız tüm söylemlerinde özellikle ittifak söylentilerine “İttifak olmayacak, ittifak içeresinde değiliz” demişlerdi ama bugün sabah sürpriz bir şekilde ittifak kurarak karşımıza çıktılar. Alanya’nın sırtına maalesef yıllarca kambur olmuş bazı kişiler, biliyoruz ki dün gece sabaha kadar bu iki aday arkadaşı bir araya getirip bugün kırmızı ittifak listesini karşımıza çıkardılar. Biz zaten seçimi kazanmıştık, herhangi bir kaygımız yoktu, mahçubiyetimiz ve utancımız kamuoyunun gereksiz meşful edilmesinden kaynaklı Alanya kamuoyuna ve değerli iş insanlarına karşıydı. Önümüzdeki 4 yıllık süreçte sizlere mahçup olmadan bu çalışma sürecini tamamlarız. Diğer bütün değerlendirmeleri Alanya kamuoyunun takdirine bırakıyorum.