ALTSO’nun Mahmutlar Ofisi açıldı

Altso Mahmutlar

ALTSO Konaklı Hizmet Ofisi’nin ardından ALTSO Mahmutlar Ofisi de törenle açıldı

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Konaklı mahallemizden sonra Güzel Alanya’mızın en büyük Mahallesi Mahmutlar’a da ALTSO Hizmet Ofisimizi açtık. Ofisimiz, Kestel, Mahmutlar, Kargıcak, Demirtaş ve diğer doğu mahallelerimize hizmet verecek. İş insanlarımızın zaman kaybının önüne geçmek, odamız hizmetlerinden daha hızlı biçimde yararlanmalarına olanak sağlamak amacıyla tıpkı noterler gibi Alanya’mızın doğusu ve batısına kazandırdığımız hizmet ofislerimiz Alanya’mıza hayırlı olsun.” dedi.

ÜRKMEZER VE TOP’TAN ŞAHİNE’E TEŞEKKÜR

Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top, Başkan Şahin’in noterden sonra hizmet ofisini de açarak Mahmutlar için sözlerini tuttuğunu belirterek, “Başkanımız Mehmet beye teşekkür ediyoruz. Verdiği sözleri tuttu” dedi.

Kaymakam Dr Fatih Ürkmezer ise konuşmasında Alanya’nın mevcut kapasitesi göz önünde bulundurulduğunda Alanya’nın doğu ve batısına ofis açılmasının çok başarılı bir proje olduğuna dikkat çekerek, “ Başkan Mehmet Şahin ve yönetimini tebrik ederim. Kendileri ile çok uyumlu çalıştık. ALTSO’nun yeni seçilecek ekibi ile de aynı uyumlu çalışmanın devam etmesini umuyorum” dedi.