Motosiklet tutkunları Manavgat’ta buluştu

Manavgat Belediyesi tarafından bu sene 8’incisi düzenlenen ‘Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali’ Titreyengöl Boğaz Motel’de başladı.

Festival için gelen motosiklet tutkunları kayıt ve akreditasyon işlemlerinin ardından kamp alanına çadırlarını kurdu. Festivalin ilk gününde Türkiye genelinden ve yurt dışından gelen 100’ün üzerinde motosiklet kulübünden 5 bin civarında motosikletçi kayıt yaptırdı. Giriş ve kayıt işlemlerinin festival süresince devam edeceği belirtildi.

Şükrü Sözen
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de festival alanını ziyaret etti.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ MOTOSİKLET FESTİVALİ

Muhteşem manzarası, denize yakınlığı ve Manavgat Irmağı’nın kenarındaki konumu ile 64 dönümlük alan daha festivalin birinci gününde tamamen doldu. Festivale Türkiye dışında Sırbistan, Bulgaristan, Danimarka, Almanya, İsveç’ten gelen çok sayıda motosiklet sever katıldı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de festivale katılıp çadır kuran motosikletçileri ziyaret ederek onlara iyi eğlenceler diledi. Festivalde yarışmalar, turnuvalar, geziler ve çeşitli aktiviteler olacak.

BU AKŞAM HALUK LEVENT SAHNE ALACAK

Festivalin ikinci gününde rock müziğin sevilen sesi Haluk Levent sahne alacak. Festival kapsamında yarın akşam Manuş Baba, cumartesi günü Gripin motosiklet severlerle buluşacak.